Movies
Ratings
129
TwilightRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5