Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
The Prince & MeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
My 11th MotherRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Taipei ExchangesRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 2.0