Titles you rated
RentRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 3.0
Joy RideRated ★ 3.0
IcarusRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.5
The HouseRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0