Series
Ratings
36
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 1.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
MineRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 0.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5