Series
Ratings
58- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.5
MisaengmulRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0