Titles you rated
Princess HoursRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
East of EdenRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5