Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 2.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Imjin War 1592Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0