Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5