Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0