Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
The SurpriseRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
ElizabethtownRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
The Five-Year EngagementRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 3.5