Titles you rated
ColombianaRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
- Little Big SoldierRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.5- SawRated ★ 5.0
LegendRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The TownRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0