Titles you rated
Point BreakRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5