Series
Ratings
21
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0