Titles you rated
Shallow HalRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
BronsonRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 3.5
Child 44Rated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5