Movies
Ratings
284
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.5
Trick the Movie: Psychic Battle RoyaleRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0