Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0