Series
Ratings
29
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0