Titles you rated
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5