Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
LeeRated ★ 3.0- Another BirthRated ★ 2.5
That Summer in ParisRated ★ 3.5
Sound of FallingRated ★ 2.5
Full PlateRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
A Useful GhostRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
AmoebaRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0