Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.5
My Shy BossRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5