Movies
Ratings
107
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0