Movies
Ratings
704
Coyote UglyRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 5.0
Max PayneRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.5
The Change-UpRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The RundownRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0