Series
Ratings
26
ExtracurricularRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 0.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.0
How to Get Away with Murder Season 4Rated ★ 4.0
How to Get Away with Murder Season 5Rated ★ 5.0
Dark AngelRated ★ 4.0
Dark AngelRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0