Titles you rated
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
BigRated ★ 0.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Man from the EquatorRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.0
Addicted HeroinRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5