Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
HomefrontRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0