Movies
Ratings
854- Murder ReportRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
JungleRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 3.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.5
Saw XRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0