Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 2.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Sporty SistersRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 1.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 2.5