Movies
Ratings
16
Finding DoryRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 1.0
HerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0