Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 2.5
ShameRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0