Titles you rated
Fool Me OnceRated ★ 4.0
GriseldaRated ★ 5.0
BerlinRated ★ 4.0
FringeRated ★ 5.0
FringeRated ★ 4.5
FringeRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
The GreatRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 1.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 1.5
Crash Course in RomanceRated ★ 0.5
ShamelessRated ★ 4.5