Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
CreepRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 2.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The VisitRated ★ 2.0- As the Gods WillRated ★ 0.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5