Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5