Movies
Ratings
332
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
District B13Rated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5