Series
Ratings
34- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0- Her HouseRated ★ 4.5
- Mr. QRated ★ 3.5
- The Final MatchRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Mother's SeaRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5