Titles you rated
Underworld: Blood WarsRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
WonderRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0