Movies
Ratings
446
BelieverRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Curse of ChuckyRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
The OneRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
Black MaskRated ★ 4.0
High RiskRated ★ 4.0