Movies
Ratings
353
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5