Movies
Ratings
227
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5