Titles you rated
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0