Movies
Ratings
485
Extreme JobRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 4.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
MasterRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 2.5