Series
Ratings
49
49 DaysRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Jang Yeong SilRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
JackpotRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Lily FeverRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5