Movies
Ratings
765
Mamma Mia!Rated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
ExamRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 0.5
Macross Frontier: The False SongstressRated ★ 1.5
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 4.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Beautiful WorldRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.0- Invisible 2: Chasing The Ghost SoundRated ★ 4.0