Titles you rated
The LegendRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0