Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 0.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.5