Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
MRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
- Star in My HeartRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0