Movies
Ratings
15
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0