Series
Ratings
45- One NightRated ★ 2.0
While You're AwayRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Dokgo RewindRated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 1.5
The Light in Your EyesRated ★ 1.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
Matching! Boys ArcheryRated ★ 1.5
Graceful FamilyRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
TouchRated ★ 3.0
Clean With Passion For NowRated ★ 1.5