Series
Ratings
21
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0