Movies
Ratings
489
IncendiesRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0