Titles you rated
Once in a SummerRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Y2KRated ★ 2.5
Viva! LoveRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 3.0